Onze school    |    Klassen    |    Schoolteam    |    Kalender    |    Fotoalbum

Schoolteam

 


Directie:

Esther De Caluwe –  Schoolstraat 10 –  2820 Bonheiden
Tel.: 015/51 26 44 – Fax: 015/52 99 29
directie@bs-klimop.be – www.bs-klimop.be

Het beleids- en ondersteunend personeel:

  • administratieve medewerker:
Cindy Van den Wyngaert
Britt Bogaerts      
secretariaat@bs-klimop.be
secretariaat2@bs-klimop.be
  • zorgcoördinator:
Inneke Van der Poorten zoco@bs-klimop.be
  • ICT-Coördinator:
    ICT
Johan Ramakers
Wouter Willems
 

Het onderwijzend personeel:

  • Kleuterschool:

Rosanne De Muynck
Daria De Belder t.v.v. Lindsay Denorme
Eva Verbist
Marleen Lemmens
Sissi Iwens
Evi Vanheerswijnghels / Aida Vermeulen
Sofie Vloeberghs

instapklas@bs-klimop.be
k1a@bs-klimop.be
k1b@bs-klimop.be
k2a@bs-klimop.be
k2b@bs-klimop.be
k3a@bs-klimop.be
k3b@bs-klimop.be

  • Kinderverzorgster:
Sabrina Steenhout   
  • Zorg kleuters
Stefanie Jacobs

zoco2@bs-klimop.be
 

  • 1ste graad lager:

Amber Reyniers
Sylvia Paternotte
Christel Van Herle
Vanessa Willemsens / Rozemie Smissaert

l1a@bs-klimop.be
l1b@bs-klimop.be
l2a@bs-klimop.be
l2b@bs-klimop.be

  • 2de graad lager:
Sandra Christiaens
Sofie Geets / Sofie Raymaekers
Stefan Verhoelst / Sofie Raymaekers
Ilja De Saeger
l3a@bs-klimop.be
l3b@bs-klimop.be
l4a@bs-klimop.be
l4b@bs-klimop.be
  • 3de graad lager

Dominique Celini
Nicole Liekens
Kristof Van Elsen
Lieve Du Bin

l5a@bs-klimop.be
l5b@bs-klimop.be
l6a@bs-klimop.be
l6b@bs-klimop.be

  • Turnjuf/meester:
David Spruyt
Diane Van Genechten
Sofie Raymaekers
 
  • Zwemjuf/meester:
Sofie Raymaekers  
  • Zorgleerkracht:
David Spruyt
Ilse Lambrechts
gok@bs-klimop.be
  • Leermeester godsdienst:

Nancy Smolders
Tim Van Bael

 
  • Leermeester zedenleer:
Anja Vermeerbergen  
  • Leermeester Islam:

Saleh Hatim
Noureddine Oulad Ben Maati

 

Meester-, vak-, en dienstpersoneel:

  • Keuken en onderhoud:


 
  • Onderhoud hoofdgebouw, poolhouse en kleuterschool:
Aziz Belgadi  
  • Buschauffeur en klusjesman:
Guy Bastiaanen  
  • Busbegeleidster:
Dominique De Bucq  
  • Voor- en naschoolse opvang: ochtend kleuters:
                                                          ochtend lagere:
                                                          avond lagere:
                                                          avond kleuters:

Sarah Wielandts
Carine Van den Dries
Nicole Geets
Karin Jacobs

 
  • Huiswerkbegeleiding:
Samia Abarkan